Przeglądy techniczne

Przeglądy techniczne

Regularne i systematyczne przeglądy to podstawowa czynność, aby uniknąć poważniejszych usterek. Nasi serwisanci dokładnie sprawdzą Twój wózek, a w razie potrzeby szybko zajmą się naprawą.

Diagnostyka komputerowa

Diagnostyka komputerowa

Specjalistyczny sprzęt jakim dysponujemy, to klucz do kompleksowego sprawdzenia Twojej maszyny. Nasi serwisanci do każdej diagnostyki podchodzą indywidualnie, w profesjonalny sposób.

Naprawy skrzyni biegów w wózkach widłowych

Naprawa skrzyń biegów

Nasi serwisanci naprawią uszkodzoną skrzynie biegów używając części oryginalnych lub wysokiej jakości zamienników. Wszystko po uprzednim ustaleniu z klientem.

Remonty silników spalinowych i elektrycznych

Remonty silników

Nieistotne czy silnik spalinowy czy elektryczny. Naprawimy każdy rodzaj silnika, nawet te poważnie uszkodzone. Dla nas to żaden problem!

Wypalanie komputerowe DPF

Wypalanie komputerowe DPF

Wypalanie komputerowe DPF

Montaż i demontaż DPF

Montaż i demontaż DPF

Jeśli potrzebujesz zdemontować filtr DPF celem oddania do regeneracji, czyszczenia lub jego wymiany, wykonamy taką usługę szybko i sprawnie nawet z dojazdem do klienta. Posiadamy również możliwość wykonania jednej z powyższych usług kompleksowo, posiadamy profesjonalny sprzęt do czyszczenia filtrów DPF oraz współpracujemy z najlepszymi dostawcami nowych filtrów.

Maszynowe czyszczenie DPF

Maszynowe czyszczenie DPF

Wypalanie nie pomogło? Usterka była tak poważna że system DPF całkowicie przestał działać? To rozwiązanie którego szukasz. Jeśli filtr nie został uszkodzony mechanicznie to maszynowe czyszczenie daje 100% pewności że filtr nadaje się do ponownego użytku. Wykonujemy taką usługę dla każdego typu filtra, posiadamy sprzęt który doskonale wyczyści nawet największe filtry.

Kalibracja czujnika

Kalibracje czujników

Zajmujemy się adaptacją i kalibracją różnego typu czujników i podzespołów elektronicznych stosowanych w pojazdach i maszynach. Większość wymienianych podzespołów w nowoczesnym sprzęcie wymaga zgodnej z zaleceniem producenta procedury adaptacji lub kalibracji i konieczne jest posiadanie sprzętu komputerowego o takich możliwościach. Ponieważ zajmujemy się kompleksowym serwisem takich pojazdów i maszyn, posiadamy stosowny sprzęt i możemy wykonać tego typu usługę również wraz z dostarczeniem i wymianą takiego czujnika.

Usunięcie programowe AdBlue

Usunięcie programowe AdBlue

Z technicznego punktu widzenia system AdBlue można całkowicie dezaktywować bez konsekwencji dla działania pozostałych komponentów silnika. Najczęściej usługa jest przeprowadzana wyłącznie programowo i jest całkowicie odwracalna.

Usunięcie programowe EGR

Usunięcie programowe EGR

Usuwanie zaworu EGR polega na wyłączeniu w sterowniku silnika określonej funkcji. Wymaga to specjalistycznej wiedzy, powinno być wykonywane jedynie za pomocą specjalnego sprzętu oraz przez fachowców, którzy potrafią takie oprogramowanie prawidłowo obsłużyć.

Hydraulika

Hydraulika

Zajmujemy się naprawą lub wymianą wszelkich elementów hydrualiki siłowej w wszelkiego typu maszynach. Korzystamy wyłącznie z części i podzespołów renomowanych producentów posiadających stosowne atesty ciśnieniowe i środowiskowe.

Wymiana baterii trakcyjnych

Wymiana baterii trakcyjnych

ADF Service oferuje wymiany baterii trakcyjnych w różnego typu wózkach, a jeśli jest możliwość, naprawimy uszkodzoną baterię

Naprawa sterowników/modułów

Naprawa sterowników/modułów

Świadczymy różnego typu usługi elektroniczne, takie jak naprawa uszkodzonych modułów lub sterowników